Pohádkový les a pálení čarodějnic

V úterý 30.4.2024 se uskutečnil tradiční pohádkový les letos na téma “Toulky světem”. V letošním roce byla nově postavena krásná hranice s čarodějnicí z dílny ZŠ Častrov. Vzhledem k velmi větrnému počasí a velkému suchu bylo z bezpečnostního hlediska rozhodnuto, že se hranice nezapálí, i přes to si mohly děti obdržený špekáček opéct alespoň na malém ohýnku. Čarodějnici společně samozřejmě spálíme, hned jak to počasí umožní (budeme Vás včas informovat). Chybět nebude ani klobáska a pivo (děti limo), které zařídí SDH Častrov.

Na celkem 12-ti stanovištích se děti vypravily do všech kontinentů a do 12-ti zemí. Země, které děti navštívily, si mohly zapisovat do mapy. Za plnění úkolů dostávaly drobné odměny. Na posledním stanovišti obdržely již tradičně buřty, které nám věnovalo Řeznictví Prokeš z Pelhřimova.

Děkujeme všem, kdo pomohl, kdo přispěl a jakkoliv se zapojil. Děkujeme i všem, kdo přišli a přispěli do dobrovolného vstupného. Zejména děkujeme SDH Častrov za pomoc a skvělé občerstvení.